fbpx
GIGI ACNON Professionaalne tootesari komedoonide raviks.
nov. 16, 2020

GIGI ACNON

Kahjuks on paljudele meist, eriti naistele, termin „komedoonid“ hästi tuttav. Nii nimetavad seda haigust nahaarstid, meie aga oleme harjunud ütlema „akne“, „ummistunud poorid“ või lihtsalt „vistrikud“. On vähe noori, kes ei ole kokku puutunud selle haigusega, mille tippaeg on vanuses 14-16 aastat. Seda on ühel või teisel määral põdenud umbes 80% noortest, probleemid on pikaajalised, sageli esineb ägenemisi ja retsidiive. Kõige ebameeldivam (nagu oleks selles vanuses veel vähe probleeme ja muresid) on see, et kõige tõsisematel juhtudel võib see kaasa tuua naha armistumise. Kuid akne ei ole vaid noorte inimeste probleem. Seda esineb faktiliselt igas vanuses inimestel ning sellega võib esmakordselt kokku puutuda ka 50-aastaselt. Kuid miks teen ma aktsendi just naistele? Kõige tõenäolisem akne tekkepõhjus on hormonaalne tasakaalutus. Rasestumisvastaste tablettide võtmine, menstruaaltsüklid, kõrgendatud emotsionaalsus, stressid – kõik see võib olla vistrike tekkepõhjuseks.

Umbes kolmandik akne all kannatavatest inimestest on inimesed vanuses 30 kuni 50 aastat. Suurem osa neist on naised.

See, mis muudab meid nii suurepärasteks, nii imelisteks ja kordumatuteks, mis muudab meid naisteks – toob kaasa ka teatud riskid meie nahale. Ning siin võivad meile appi tulla sarja ACNON tooted GIGI laboratooriumilt. Millega see dermatoloogiliselt kontrollitud toode veel köitis? See võitleb edukalt mitte ainult aknega, vaid ka naha vananemise ilmingutega. Räägime Teile veidi sarja ACNON aktiivsetest koostisosadest.
GRANACTIVE RETINOIDE Retinoidid on keemilised ühendid, mille koostisesse kuulub meie nahale nii vajalik vitamiin A. See on väga efektiivne ning dermatoloogidele ammu tuttav akne vastane vahend. Võimalik, et olete tuttav preparaadiga nimega Roaccutane. See on üpris efektiivne, kuid sellel on kõrvalmõjud ning mõned iseärasused kasutamisel (kuivatab liigselt nahka ning on tundlik päikesekiirte suhtes, mis võimaldab selle nahale kandmist vaid öisel ajal). Uue põlvkonna retinoidid GRANACTIVE RETINOIDE on sama efektiivsed, kuid ilma kirjeldatud puudusteta. Rasu sekretsiooni stabiliseerimine, naha ühtlane tekstuur ja toon ilma kõrvalmõjudeta kuivale nahale ning Teie jaoks mugaval ajal.   KOLLAREN Peptiid-stabilisaator, mis aitab meie nahal seista vastu oksüdeerumisprotsesside tagajärgedele. Ennetab liidete tekkimist kollageeni kiudude vahele, aitab kahjustunud nahal taastuda, imiteerides taastumissignaali fibronektiini, lamiini, kollageeni ja elastiini väljatöötamiseks. Lihtsamalt öeldes vastutab see naha sileda pinna ja vastupidavuse eest.   KANADA PÕDRAKANEP Põhja-Kanadast pärit taimel on väga tugevad fotokeemilised omadused. See alandab aktiivse testosterooni taset, mis mõjutab vistrike teket. Lisaks sellele on põdrakanepil suurepärased antibakteriaalsed ja antioksüdantsed omadused. Ühesõnaga on see suurepärane multifunktsionaalne looduslik vahend akne tekke ennetamiseks ning nahale tervise ja loomuliku ilu tagastamiseks.   GLÜKOOLHAPE Lihtsa molekulaarse struktuuriga alfahape, mida kosmetoloogias palju kasutatakse. Reeglina toodetakse seda suhkruroost. Selle ülesanne on rasujuhade puhastamine. Suurepärane antioksüdant.   DEKSTRAAN Polüsahhariid antibakteriaalsete ja põletikuvastaste omadustega. Nagu ka glükoolhape on see loodusliku päritoluga, mängides lahusti ja viskoossuse reguleerija rolli, on nahale noorendava mõjuga.   Niisiis, kui Teil on probleeme nahaga, soovitame Teil pöörata tähelepanu GIGI ACNON tootesarjale. Uus patendiga kaitstud tehnoloogia, mille efektiivsust on kinnitanud Wolfsoni kliiniku – ühe Iisraeli suurima ja kaasaegseima riikliku meditsiinikeskuse – nahaosakondade poolt. Kust saate Te neid tooteid osta või selle kasutamisega protseduure tellida? Soovitame pöörduda ühe poole meie professionaalsetest partneritest-kosmeetikutest, kes on läbinud kogu vahendite efektiivsemaks ning ohutumaks kasutamiseks vajaliku koolituse. Edu Teile, ilu, armastust ja tervist!

See võib teile ka meeldida

Naine ilma vanuseta. HIKARI brändi looja nooruse saladused!

Naine ilma vanuseta. HIKARI brändi looja nooruse saladused!

Or Fuks on üks neist, kelle kohta öeldakse “naine ilma vanuseta”… Or on maailmas hästi tuntud Hikari kosmeetikaimpeeriumi looja ja perenaine. Or esineb kosmetoloogia-alaste loengutega Euroopa pealinnades, osaleb kõikidel suurte professionaalse kosmeetika foorumitel ja...

x

08. kuni 15. veebruar 2021

Sõbrapäeva pakkumine!

Super loosimine, üllatusauhinnad, soodustused ja tasuta tarnimine!

Liitu ooteloendiga Teavitame Teid, kui toode saabub lattu. Palun jätke allpool oma kehtiv e-posti aadress.
Ostukorv Kas on kupong ?
  • Ostukorvis pole ühtegi toodet.