fbpx
Juuksehooldus. Parandame juuste, ripsmete ja kulmude välisilmet peptiidseerumiga HAIR-G THERAPY
nov. 21, 2020

HIKARI labori sari ripsmete ja kulmude kasvu parandamiseks, juuste mahu suurendamiseks.

Iisraeli labori HIKARI kosmetseutika muudab juuksed 46% tihedamaks, parandab nende struktuuri, suurendab ripsmete tihedust ning rikastab värvi, taastab kulmude loomuliku kuju.

Kahjustatud juuste, kulmude ja ripsmete välisilme parandamine on muutunud üheks kõige populaarsemaks teenuseks, mida pakuvad esinduslikud ilukeskused kogu maailmas.

Seerum HAIR-G THERAPY muudab juuksed tihedamaks ja tervemaks.

HIKARI peptiidseerum soodustab  tervete ja tugevate juuste kasvu, stimuleerides ja taastades  juuksefolliikuleid. On raviva mõjuga juustele, mida tihti  töödeldakse keemiliselt (värvimine, lokkimine ja pleegitamine) ning mehaaniliselt (kammimine, agressiivsed keskkonnafaktorid,  föönitamine). Kliinilised uuringud on näidanud, et preparaat muudab juuksed 46%  tihedamaks. Sobib ka ripsmete eest hoolitsemiseks, suurendab nende tihedust ja pikkust, rikastades  värvi, on võimeline taastama kulmude naturaalse kuju.

Mis kuulub seerumi koostisesse?

Laminiin-5 on peanaha rakkudest leitud molekul, mis vastutab karvkatte hoidmise ja tugevdamise eest.  Laminiin-5 on peanaha rakkudest leitud molekul, mis vastutab karvkatte hoidmise ja tugevdamise eest. CAPYXYL on uusim komponent, peptiidide ja punase ristiku ekstrakti kombinatsioon, mis on suunatud võitlusele juuste väljalangemisega.

Biotinüül tripeptiid-1 on uus biotiini modifikatsioon. Biotiin on vajalik rakkude kasvuks ning on võtmetähtsusega tervete juuste moodustumisel. Apigeniin on võimas veresooni laiendav komponent, mis tagab juuste kasvuks vajaliku intensiivse toitmise. Oleanoolhape on antioksüdant, tugevdab ja vähendab juuste väljalangemist. Jaapani sannika ekstrakt aktiveerib mikrotsirkulatsiooni ja rikastab rakke  hapnikuga, soodustab uute ja tugevamate juuste kasvu.  Kollageenil on oluline roll rakkude ja kudede kasvu reguleerimisel, see aitab ennetada juuste väljalangemisega seotud probleeme.

Mesokokteil HAIR-G – annab mahtu ning parandab ripsmete, kulmude ja juuste struktuuri

Mesokokteil HAIR-G tarnib juuksemaatriksisse vajalikke toitaineid. Tugevdab juuste kasvu ning parandab oluliselt nende struktuuri, muutes need paksemaks ja vastupidavamaks. Parandab mikrotsirkulatsiooni juuksefolliikuli piirkonnas, tugevdab vereringet juuksejuurte juures.

Mesokokteili koostisesse kuuluv PROCAPIL on kompleks vitaminiseeritud matrikiinist, apigeniinist ja oleanoolhappest – see neutraliseerib dihüdrotestosterooni mõju juuksefolliikulile, kuna selle kõrgendatud sisaldus kutsubki esile kiilanemise.

See võib teile ka meeldida

Naine ilma vanuseta. HIKARI brändi looja nooruse saladused!

Naine ilma vanuseta. HIKARI brändi looja nooruse saladused!

Or Fuks on üks neist, kelle kohta öeldakse “naine ilma vanuseta”… Or on maailmas hästi tuntud Hikari kosmeetikaimpeeriumi looja ja perenaine. Or esineb kosmetoloogia-alaste loengutega Euroopa pealinnades, osaleb kõikidel suurte professionaalse kosmeetika foorumitel ja...

GIGI ACNON Professionaalne tootesari komedoonide raviks.

GIGI ACNON Professionaalne tootesari komedoonide raviks.

GIGI ACNON Kahjuks on paljudele meist, eriti naistele, termin „komedoonid“ hästi tuttav. Nii nimetavad seda haigust nahaarstid, meie aga oleme harjunud ütlema „akne“, „ummistunud poorid“ või lihtsalt „vistrikud“. On vähe noori, kes ei ole kokku puutunud selle...

x

08. kuni 15. veebruar 2021

Sõbrapäeva pakkumine!

Super loosimine, üllatusauhinnad, soodustused ja tasuta tarnimine!

Liitu ooteloendiga Teavitame Teid, kui toode saabub lattu. Palun jätke allpool oma kehtiv e-posti aadress.
Ostukorv Kas on kupong ?
  • Ostukorvis pole ühtegi toodet.