fbpx

KÜPSISTE EESKIRI

Mis on küpsis?

Sarnaselt paljudele teistele kasutab ka Dolores ’’küpsisteks’’ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada parim kasutajakogemus. Küpsis (cookie) on väiksemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale, mis seejärel salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised ise kasutaja seadmest informatsiooni ei loe ega levita seda ka internetiavarustes.

Millised küpsiseid meie kasutame?

Veebilehed kasutavad küpsiseid, et pakkuda kasutajale isikupärast kasutuskogemust ja mugavamat lehel navigeerimist. Selle veebilehe külastamise tulemusel võib teie veebilehitseja salvestada küpsiseid järgmistest kategooriates:

Veebisaidi põhieesmärkide täitmiseks vajalikud küpsised

Need küpsised on hädavajalikud selleks, et tagada kasutajale ligipääs sellel veebisaidil pakutavatele kliendile suunatud teenustele ja mõningate omaduste kasutamiseks, näiteks ligipääs turvalistele aladele. Ilma nende küpsisteta ei oleks võimalikud sellised soovitud teenused nagu makseviisid, turvaline sisselogimine kontole ja teised boonused, mis kaasnevad kliendikonto omamisega. Need küpsised on olulised ka selle jaoks, et kliendini jõuaks asukohapõhine informatsioon toodetest, tarneinfost jms.

Funktsionaalsuse ja toimivuse küpsised

Need küpsised toetavad meie veebilehe toimivust ja funktsionaalsust, kuid ei ole ilmtingimata lehe toimimiseks hädavajalikud. Nende küpsiste abil tuvastab veebileht kasutaja ning peab (soovi korral) meeles kliendi sisselogimise andmed, võimaldab teatud ajaperioodiks talletada ostukorvi lisatud tooted jne.

Analüütika

Dolores OÜ kasutab laialt levinud Google analüütikatarkvara ja mõõdab selle abil veebilehe külastatavust ja kaardistab käitumismustreid. Saadud andmed aitavad meil paremini mõista külastajate käitumist veebipoes ning annab meile võimaluse pakkuda kasutajale parimaid tehnilisi lahendusi. Neid küpsiseid kasutatakse vaid statistika kogumise eesmärgil ja üksikkülastajaid nende abil ei tuvastata.

Kolmandad osapooled / reklaam ja sotsiaalmeedia

Dolores OÜ veebilehel kasutatakse mitmeid usaldusväärseid kolmandate osapoolte küpsiseid. See võimaldab kasutajal jagada lehti sotsiaalvõrgustikes ning kuvada personaliseeritud ja asjakohast reklaami. Nõnda võimaldavad need küpsiseid kuvada reklaame näiteks erinevatel Google’i ja Google’i partnerettevõtete platvormidel. Nende küpsiste kasutamine ei hõlma isikuandmete käsitlemist. 

Kuidas küpsiste kasutamist piirata või kustutada?

Enamasti on võimalik veebilehtisejat seadistada nõnda, et küpsiste kasutamine piiratakse või lõpetatakse. Kõik tänapäevased veebilehistejad võimaldavad küpsistega seonduvate seadete optimeerimist. Küll aga tasub meeles pidada, et veebisaidi põhieesmärkide täitmiseks vajalike küpsiste kasutamise piiramine võib mõjutada kasutajakogemust ja/või teenusevalikuid, mida veebipoes pakume. Rohkem informatsiooni küpsiste ja nende kasutamise piiramise kohta leiab veebileht www.youronlinechoices.com.

 

Isikuandmete töötlemine ja Interneti-turundus

Veebipood kasutab järgmisi ostja edastatud isikuandmeid:

  • nimi;
  • telefoninumber;
  • aadress;
  • E-posti aadress;
  • Pangaandmed

Isikuandmeid kasutatakse järgmistel juhtudel:

  • tellimuse töötlemisel või selgitamisel, tasumisel ja kauba ostjale saatmisel;
  • andmete edastamiseks kliendi valitud ettevõttele, makse, transportimise või töötlemise jaoks (Itella Estonia OÜ (Smartpost), AS Eesti Post (Omniva) Paysera LT (paysera.com)), et kinnitada makse ja kaba füüsilise kättetoimetamise kliendi määratud aadressil;
  • muudel Eesti Vabariigi õigusaktidega ette nähtud juhtudel.

Interneti-turundus (uudiskiri ja sooduspakkumised)

Veebipood saadab uudiskirja ostja e-posti aadressile või

sooduspakkumisi ainult siis, kui ostja on asjakohast väljendanud soovi sisestades saidile oma e-posti aadressi, ja kinnitas ka oma soovi, pannes vormi täitmisel vastav märk. Ostja saab igal ajal loobuda sooduspakkumiste ja infolehtede saamisest, teavitades meid sellest

e-posti teel aadressilt, kuhu uudiskiri telliti, või järgides juhiseid meilisõnumis.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe suhtes pretensioone, siis peaks neist teatama

e-postile info@dolores.ee või helistades +372 644 2440.

Kui ostja ja veebipood ei suuda vaidlust kokkuleppel lahendada, siis ostja saab pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tootmistingimustega saate tutvuda ja taotluse esitada siin.

Tarbijavaidluste komisjon on pädev lahendama ostja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

 

KASUTUSTINGIMUSED

Tingimused

1. Üldiste müügitingimuste kehtivus

1.1. Üldised müügitingimused kehtivad Dolores.ee klientide (edaspidi Klient) ja Dolores.ee omaniku Dolores OÜ (edaspidi Dolores.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Üldised müügitingimused ei saa olla vastuolus Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.
1.3. Lisaks käesolevatele Üldistele müügitingimustele reguleerivad Kliendi ja Dolores.ee vahelisi suhteid Dolores.ee tooteinfo, hinnakiri, ostuinfo ning väljakujunenud head tavad.
1.4. Dolores.ee jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel www.dolores.ee. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.
1.5. Dolores.ee ja Klient soovivad kaubelda Dolores.ee kodulehekülje www.dolores.ee kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel. Dolores.ee koduleheküljel tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

2. Dolores.ee hinnakiri

2.1. Dolores.ee e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud Eurodes ning ilma kohaletoimetamise kuluta.
2.2. Kauba kohaletoimetamise hind sõltub Kliendi poolt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisist.
2.3. Dolores.ee jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli ettemaksuarvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Kliendi Ostukorv luuakse hetkel, mil ta on klikkinud nupule “Lisa ostukorvi.”
3.2. Toote Ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma.
3.3. Klient saab muuta Ostukorvis olevate toodete kogust ning neid soovi korral Ostukorvist eemaldada.
3.4. Ostukorvis olevad tooted on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele Dolores.ee Klientidele.
3.5. Tellimuse vormistamiseks vajutab Klient nupule “Vormista ost.”
3.6. Tellimuse vormistamisel valib Klient endale meelepärase kohaletoimetamise viisi ja maksemeetodi ning kontrollib, Saaja ja Maksja andmete õigsust.
3.7. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine. Peale vajutamist nupule “Esita tellimus,” saadetakse Kliendi e-posti aadressile automaatselt ettemaksuarve.
3.8. Müügileping loetakse sõlmituks juhul, kui Klient on 2 kalendripäeva jooksul tasunud vähemalt 50% ettemaksuarve alusel tasumisele kuuluvast summast Dolores.ee arvelduskontole. Tellimus postitatakse, kui Dolores.ee arvelduskontole on laekunud 100% ettemaksuarve alusel tasumisele kuuluvast summast.

4. Tellitud kauba eest tasumine

4.1. Ettemaksuarve alusel pangaülekandega.
4.2. Kui Klient on tellimuse kinnitanud, saadetakse Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mis on aluseks kauba eest tasumisel.
4.3. Kui Kliendi e-posti aadressile ei ole 1 tunni jooksul peale tellimuse vormistamist saabunud tellimuse kinnitust, palume ühendust võtta tellimused@dolores.ee.
4.4. Ettemaksuarves on ära toodud Kliendi poolt tellitud tooted ja kontaktandmed, kuhu tellimus saadetakse. Samuti on ettemaksuarves toodud Dolores.ee andmed ning pangakonto, kuhu saab makse sooritada.
4.5. Juhul, kui Klient soovib pikemat maksetähtaega, tuleb tasuda 6.40 EURO ettemaksuarve alusel tasumisele kuuluvast summast ning makse sooritamisel märkida “Lisainfosse” kuupäev, millal soovitakse ülejäänud summa tasuda. Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele, kui Klient tellimusest loobub.
4.6. Kui Klient ei ole ettemaksuarvet tasunud 2 kalendripäeva jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, loeb Dolores.ee seda Kliendi sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt tingimuste punktile 3.8. ja eeldusel, et punkt 1.5. on täidetud, toimetatakse tooted kohale Kliendi poolt tellimuses esitatud aadressil.
5.2. Kliendil on võimalik valida järgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:
5.2.1. Omniva, SmartPOST
5.3. Dolores.ee jätab endale õiguse muuta kohaletoimetamise viise.
5.4. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Dolores OÜ ja DPD EESTI AS ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
5.5. Sihtkoha muutumise korral palub Dolores.ee Kliendil uued andmed teavitada nii kiiresti kui võimalik. Kui kaup on juba postitatud, ei ole sihtkoha muutmine enam võimalik.
5.6. Kui saadetis on Dolores.ee poolt postitatud, saadetakse Kliendi e-posti aadressile selle kohta teavitus.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Dolores.ee-l on õigus tühistada Kliendi tellimus juhul, kui arve eest ei ole tasutud 2 kalendripäeva või Kliendi poolt soovitud maksetähtaja jooksul.
6.2. Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest ettemaksu sooritamist kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, teatades sellest Dolores.ee e-postiletellimused@dolores.ee vastavasisulises avalduses. Avalduses palume ka märkida oma arve/tellimuse number. Ettemaksuna tasutud summast 10 eurot kliendile ei tagastata. Ülejäänud ettemaksuna tasutud summa tühistatud tellimuse eest tagastatakse Kliendi pangakontole 2 tööpäeva jooksul, kuid mitte kunagi hiljem kui 30 tööpäeva jooksul peale avalduse edastamist.
6.3. Kui kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele, on tal õigus see tagastada 16 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata, siltidega, originaalpakendis ja korralikult pakitud. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Kliendi pangakontole 2 tööpäeva jooksul, kuid mitte kunagi hiljem kui 30 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Dolores.ee poolt. Kauba tagastamiseks edastab Klient vastavasisulise teate e-posti aadressiletellimused@dolores.ee.
6.4. Kauba tagastamise kulud kannab ostja.
6.5.Toote tagastamise kulud tasub ostja tavalises ulatuses, kuid mitte rohkem kui 10 euro ulatuses, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule.
6.6. Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote või sama toote teise suuruse vastu, tasub Klient tagastava toote eest postikulu. Uue vahetatud toote postitamise eest tasub Dolores.ee ühekordselt postikulu. Iga järgneva vahetuse eest tasub ostja.
6.7. Dolores.ee kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida oli tellitud.
6.8. Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Dolores.ee-st ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Dolores.ee-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt toote eest tasutud ning Kliendile tagastamisele kuuluva summaga.

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11. peatükk, paragrahv 218 lg 2) on Kliendil õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
7.2. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Raha tagastamist on võimalik nõuda juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu (VÕS, 11. peatükk, paragrahv 222, lg 1).
7.3. Ootamatu defekti ilmnemisel peab Klient saatma e-kirja aadressile tellimused@dolores.eejärgneva infoga: Kliendi nimi ja kontaktandmed; kaebuse esitamise kuupäev; tootel ilmnenud defekt, palume lisada ka fotod; Dolores.ee-le esitatav nõue; arve number, võimalusel lisada arve koopia.
7.4. Dolores.ee ei vastuta:
7.4.1. Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest
7.4.3. toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. Dolores.ee vastutab Kliendi ees Dolores.ee poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
8.2. Klient vastutab Dolores.ee ees Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
8.3 Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).
8.4 Dolores.ee ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.
8.5 Dolores.ee ei kompenseeri Kliendi kulusid, mis tekivad asjaolust, et Klient võttis enda peale kolmandate (Dolores.ee-st mittesõltuvate) isikute ees kohustusi käesolevate tingimustega vastuolus olevatel tingimustel.
8.6 Dolores.ee ei kompenseeri kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmise tagajärjena ilmnenud kasutamata jäänud võimalusi.

9. Muud tingimused

9.1. Dolores.ee kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. siis kui Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viis seda eeldab ning seadusega ettenähtud juhtudel.
9.2. Dolores.ee jätab endale õiguse saata Kliendile infot uute toodete ja sooduspakkumiste kohta, kui Klient on tellinud Dolores.ee uudiskirja. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Dolores.ee andmebaasist.
9.3. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja Dolores.ee Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.
9.4. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui Dolores.ee-l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

10. Lõppsätted

10.1. Käesolevatele tellimistingimustele ning Dolores.ee e-poe ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

Ostukorv

TASUTA TARNE TELLIMUSTEL ÜLE 49

(Tavahind: 2.90€)

 

x

08. kuni 15. veebruar 2021

Sõbrapäeva pakkumine!

Super loosimine, üllatusauhinnad, soodustused ja tasuta tarnimine!