fbpx
SPF-Päikesekaitse

Hea klient!

 

Tee suvepäevad mõnusamaks!

Ole kaitstud ohtliku kiirgusest.

Kasuta seda pakkumist, et olla valmis suveks!

 

Kas päikesekaitsevahendeid tuleks kasutada vaid suvel?

Päikesekaitsekreem, asi ilma milleta ei tohiks kodust lahkuda!

Enamik naisi arvab, et päikesekaitsevahendeid tuleks kasutada vaid suvel, kui päike on ere. Vale! Päikesekreemi peaks kasutama olenemata aastaajast. Olgu väljas oktoober, jaanuar, märts või südasuvi.

Naha kaitsmiseks sobib hästi nii SPF-iga niisutav kreem, SPF-iga jumestuskreem kui ka spetsiaalne päikesekaitsekreem.
Kui väljas on sügis või talv, tuleks kasutada vähemalt SPF 15 kaitseastmega kreemi, kevadel ja suvel peaks kaitse olema SPF 25-50.

Nagu viimased uuringud on näidanud, saab meie nahk palju kiirgust vidinatest, mida me igapäevaselt kasutame.
Arvutikiirgus ja siseruumide valgustus, on varjatud „vaenlased“ meie nahale, mida paljud ignoreerivad. Tegelikkuses aga ründab selline kiirgus meid igapäevaselt, olenemata aastaajast. Seetõttu peaksime alati kasutama vähemalt SPF 15 kaitsega kreemi, kui me ei taha, et meie nahk vananeks kiirelt.

On teaduslikult tõestatud, et 95% kortsudest on põhjustatud kiirgusest! Kiirgus põhjustab ka pimgendilaike ja tedretähne.
Päikesekaitsekreemi ei tohiks kunagi unustada kanda ka kaelale, dekolteele (nahk, mis näeb pidevalt päikest ja vananeb väga hõlpsalt), kätele ja teistele kehaosadele, mis ei ole riietega päikese eest kaitstud.
Kui peaksime valima ühe kosmeetika toote, siis oleks selleks vaieldamatult päikesekaitsekreem.
Kaitsekreemi tuleks nahal värskendada iga 2 tunni tagant!

 

ILMA PÄIKESEKAITSETA EI OLE ILU JA NOORUST!

Millele päikesekaitsekreemi valides kindlasti tähelepanu pöörata?

Päikesekaitsekreem toimib AINULT siis, kui see sisaldab selliseid koostisosi nagu tsinkoksiid, titaandioksiid või avobensoon (eelistatavalt kahte neist kolmest, sest avobensoon üksi ei ole piisavalt püsiv).
Pakendil PEAB olema kaks käitsemärgist- UVA ja UVB, need kaitsevad teie nahka nii päikesepõletuse kui ka naharakkude kahjustamise eest.
Päikesekaitsekreemides on rohkem keemilisi komponente, mis kaitsevad meid UVB-kiirguse eest. Küll aga kreeme, mis kaitsevad meid nii nimetatud “vaikse tapja” ehk UVA- kiirguse eest on vähe- A-kiirgus ei tee meie nahka punaseks, vaid kahjustab meie nahka hoopis rakutasandil.

Meie poest leiad päikesekaitsevahendeid, mis kaitsevad nii UVA- kui UVB kiirguse eest ning sobivad igale nahatüübile ja seisundile: normaalsele nahale, kuivale nahale, kombineeritud nahale, rasusele nahale ja rasusele probleemsele nahale..

Tasuta tarne tellimustel üle 49€

Kiirusta, kampaania kehtib kuni 01.05.2022

x

08. kuni 15. veebruar 2021

Sõbrapäeva pakkumine!

Super loosimine, üllatusauhinnad, soodustused ja tasuta tarnimine!

Ostukorv Kas on kupong ?
  • Ostukorvis pole ühtegi toodet.