ettevõtte kohta

Dolores OÜ

Kallid sõbrad!

Meil on hea meel tervitada Teid ettevõtte Dolores OÜ kodulehel

Juba 30 aastat oleme me Iisraeli juhtivate kosmeetikabrändide ametlik edasimüüja: Anna Lotan, Gigi Laboratories, Hikari laboratories ja Chic cosmetics (Hlavin).
Me usume, et selle aja jooksul on meie ettevõte saanud mitte ainult suurepärase kosmeetika tarnijaks meie imelistele naistele, vaid ka heaks partneriks paljudele professionaalsetele kosmeetikutele. Me valime Teie jaoks parima ning tutvustame tehnoloogiaid. Me koolitama partnereid ning rõõmustame siiralt nende edu üle. Ning me rõõmustame, kui meie kaunid naised muutuvad veel kaunimaks. tere tulemast parima Iisraeli kosmeetika maailma!

Dolores Kalnin

Mis on Dolores OÜ täna, 30 aastat hiljem?

Need on tuhanded kliendid, kes võivad meid soovitada.
Need on kümned igapäevased telefonikonsultatsioonid.
Need on igakuised ametialased kursused kosmeetikutele, meie soovitused ja tugi.
Hoolikalt valitud tootesarjad parimatelt Iisraeli kosmeetikabrändidelt ning nende pidev uuendamine.
Ning muidugi meie armastus ja hoolitsus.
Meie eesmärgiks on Teie ilu ja edukus.

Kelle jaoks me töötame

Meie toodang võib pakkuda huvi nii eraisikutele kui ka professionaalsetele kosmeetikutele

Eraisikutele

Meil on hea meel tervitada kõiki meie internetipoes!

Oleme veendunud, et meie toodete lai valik rõõmustab Teid – igal brändil on oma unikaalsed lahendused ning oma tehnoloogiad, tänu millele on paljud kosmeetikatooted kiiresti saanud bestselleriteks.

Soovime Teile edukaid oste!

Mugav kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine üle kogu Eesti SmartPosti ja Omniva automaatide kaudu 1-3 tööpäeva jooksul. Tellige meie uudiskiri – igakuiste kampaaniate raames võib kohaletoimetamine olla ka tasuta!

Lai valik ja konsultatsioonid

Kui Te pole oma valikus kindel või Teil tekkisid küsimused – kirjutage meile, täites kontaktvormi, või lihtsalt helistage meie operaatoritele. Meil on hea meel Teid aidata..

Professionaalidele

Professionaalsetel kosmeetikutel palume eelnevalt registreeruda partnerite leheküljel. Pärast seda muutuvad Teile kättesaadavaks kogu tootesarja pakkumised.

Pärast ankeedi täitmist võtab teiega ühendust meie administraator, kellega Teil on võimalik läbi arutada kõik Teid huvitavad detailid ja võimalused.

Eripakendid ja hulgihinnad

Suuremahulisi pakendeid ei pakuta tavakorras ning need muutuvad Teile kättesaadavaiks alles pärast registreerumist. Samuti näete pärast registreerumist meie netipoes hulgihindu ning eripakkumisi partneritele.

Koolitused kosmeetikutele

Me läheneme oma tööle vastutustundega. Seetõttu ei pakuta osa professionaalest toodangust jaemüügis ning see on kättesaadav vaid partneritele, kes on läbinud koolituse selle kasutamiseks. Kui soovite rohkem teada, täitke registreerimisvorm meie ettevõtte Partnerite lehel.

Meie kaubamärgid

Kosmeetikabrändid, mida Dolores OÜ esitleb

Igal meie poolt esindataval brändil on oma unikaalsed patenteeritud lahendused. Te leiate kosmeetika igale maitsele – ainult täiesti looduslikest komponentidest ning Surnumere sooladest koosnevast toodangust kuni orgaanika eduka kombinatsioonini naha vanust ja tüüpi arvestavate kõrgemate biotehnoloogiatega. Anna Lotan – naturaalsed koostisosad, ohutus ja ökonoomsus. biotehnoloogiate valdkonna liider. kasutab oma toodetes viimaste elu kestuse alaste uuringute tulemusi, unikaalsel firma HLAVIN higistamisvastasel vahendil Lavilin aga ei ole analooge.

Valige üks brändidest, et sellest rohkem teada saada.

Anna Lotan

naturaalsed koostisosad ja ohutus

GIGI Laboratories

kosmeetikamaailma liider biotehnoloogia valdkonnas

HIKARI

elu kestuse alased uuringud

LAVILIN

Lavilin – analoogideta higistamisvastane vahend

GIGI Laboratories

GIGI tähistas 2017 aastal oma 60 aastapäeva. Olles oma riigi – Iisraeli – professionaalse kosmeetika turul liidrikohal, GIGICosmeticLabs edukalt ekspordib oma tooteid Jaapanisse, Ungarisse, USA-sse, Saksamaale, Indiasse, Kanadasse, Hispaaniasse, Norrasse – kokku 42 maailma riiki.

GIGI kaubamärgi toodete eripära on:
Looduslike koostisosade ja kõrge biotehnoloogiaga toodete edukas, teaduslikult põhjendatud kombinatsioon, mis määrab ravimite kõrge aktiivsuse ja efektiivsuse.
Firmale kuulub palju patente.
Tooteid toodetakse farmaatsiatehases AGIS Israel, kus neile seatakse samad ohutuse, hüpoallergilisuse ja kvaliteedi nõuded nagu ravimitele.
Lai koduhooldustoodete valik – 150 eset – võimaldab teil suurendada toote kasutamise efektiivsust, täiendades salongiprotseduure koduhooldusega. Paljudel GIGI preparaatidel pole analooge ja need on praktiliselt asendamatud erinevate nahaprobleemide lahendamiseks.
Preparaate on meeldiv kasutada – õrn konsistents, meeldiv lõhn ja värv.

HIKARI Laboratories

Teaduslik kosmeceutiline labor, mis oma toodangutes kehastab pikaealisuse valdkonna viimaste uuringute tulemusi.

HIKARI Laboratories loob kosmeetikat, millel on uued omadused: üldise ravitoimega, millel pole mitte ainult peatatud aeg, vaid ka märgatav noorendus. Kõik see viib HIKARI labori maailma liidripositsiooni – kosmeetikateaduse saavutuste esiritta.
Koos heebrea ülikooli teadlastega on labor välja töötanud ja patenteerinud tehnoloogia revolutsioonilise “nooruse molekuli” – nikotiinamiidriibosiidi tootmiseks mikrokapslites. See tehnoloogia on aluseks mitmetele kosmeetikatoodetele, millel on üks ühine omadus – need kõik aktiveerivad rakkudes uinuvaid pikaealisuse geene.
Lisaks ettevõtte teadus- ja arenduslaboritele on Kiryat Malakhis (Hikari tehas, sertifitseeritud ISO 22716) tehas, kus valmistatakse kaubamärgi tooteid.

Anna Lotan

Proua Anna Lotan 1983. aastal asutatud ettevõte on Iisraeli üks suurimaid professionaalsete kosmeetikatoodete tootjaid.

Andekas kosmeetikuteadlane Anna Lotan muutis naiste ideed enda kohta ja avaldas neile nooruse pikendamise saladusi. Ta oli üks esimesi, kes arendas kosmeetikat – uut suunda, mis ilmnes kosmeetika ja meditsiini ristmikul, et luua kaubamärgiga retsepte professionaalsele meditsiinikosmeetikale. Seda peetakse auasjaks, kui on võimalus pakkuda neid tooteid moe ilusalongides.

Kosmeetiliste ainete eripära on see, et kõigepealt peaksid nad võimalikult palju arvestama naha struktuuri ja vajadustega, et täpselt mõjutada mehhanisme, mis vajavad korrigeerimist. Toodetes on peamine see, et tooted ei kahjusta nahka ja aktiveerivad selle taastamise protsesse. Ettevõtte moto: “Ära tee halba!” Anna Lotani kosmeetikaga töötavad professionaalid enam kui 50-st maailma riigist.

Anna Lotan toodete omadused:

Kõik koostisosad on looduslikud: aaloemahl, Surnumere soolad, alpi sammal, merevetikad, astelpaju ekstrakt, eeterlikud õlid.

Ohutus – kosmeetika ei ole traumaatiline, mitte agressiivne ja hüpoallergeenne.

“Kiirabi” – akne ja aknejärgsete, vanusega seotud nahamuutuste ravi ja ennetamine.

Tõhusus – kõik preparaadid sobivad omavahel kokku ja on omavahel ideaalselt ühendatud, mis võimaldab suhteliselt väikese kosmeetikakomplekti olemasolul neid säästlikult kasutada.

LAVILIN (Chic Cosmetics)

Ettevõtte Chic Cosmetics peamine saavutus on leiutatud ainulaadne higistamisvastane aine Lavilin, millel pole praegu maailmas analoogi, kuna selles puuduvad täielikult alumiiniumisoolad, parabeenid ja alkohol.

Laviliini esitletakse erinevates versioonides: kreemi kujul, rullis, pulga kujul, salvrätikute kujul. Alates 2020. aastast on olemas ka intiimhügieeni tooteid.

Kosmeetikatoodete tootmisel kasutab Chic Cosmetics ainult keskkonnasõbralikke tooraineid ja kasutab kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Ettevõte järgib põhimõtet valmistada kõik oma tooted looduslikel alustel, lisaks viib ta pidevalt läbi intensiivseid uuringuid ürtide ja juurte omaduste kohta, mida on kosmeetikas kasutatud sajandeid. Kõik kasutatavad koostisosad on CTFA sertifikaadiga. Toodetel on tervishoiuministeeriumi litsents ja tooted on toodetud selle järelevalve all.

Ostukorv

TASUTA TARNE TELLIMUSTEL ÜLE 49

(Tavahind: 2.90€)

 

x

08. kuni 15. veebruar 2021

Sõbrapäeva pakkumine!

Super loosimine, üllatusauhinnad, soodustused ja tasuta tarnimine!

Ostukorv Kas on kupong ?
Oled 49,00 kaugusel tasuta tarnest.