+372 644 2440 dolores@dolores.ee E–R 9.00–17.00 Tasuta tarne alates 49€
0
Home / E-pood / Näohooldus / Näokoorijad / Anna Lotan Barbados Scalex Natural Exfoliating Gel 40 ml
Laos SKU: 073 Kategooria: ,

Anna Lotan Barbados Scalex Natural Exfoliating Gel 40 ml

Arvustusi veel ei ole

Õrn Naturaalne Kooriv geel

29,80 

3 in stock

Tarne ja makseviisid
Tarneaeg 1–3 tööpäeva Eestis.
Tasuta kohaletoimetamine tellimustele alates 49 €.
Turvalised maksed.

Õrn, kooriv geel, mis kergesti pehmendab ja eemaldab liigse rasu ning surnud naharakud. Ideaalne õrnale nahale, ei sisalda ühtegi AHA ega abrasiivseid osakesi ning on täiesti säilitusainevaba. Sisaldab rikkalikult looduslikke õlisid (Oliiv, jojoba, makadaamia ja Noni õli) ning rahustavaid ürdiekstrakte (takjajuur ja saialill), mis tagavad optimaalse naha pehmuse.
Surnumere mineraalvesi ja looduslikud polüoolid suurendavad naha niiskustasakaalu, jättes selle puhta ja siidpehme pärast kasutamist. Scalex annab põhjaliku puhastuse ja silub nahka. Sobib  erinevatele nahatüüpidele ning soovitatav kasutada kord nädalas või vastavalt vajadusele. Toode on dermatoloogiliselt testitud.
Koostis: Caprylic/Capric Triglycerides, Glycerin, Polyglyceryl-5 Oleate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Sea Water (Dead Sea Mineral Water), Aqua, Arctium Majus Root Extract, Morinda Citrifolia (Noni) Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Cymbopogon Martini Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil.

Arvustused

0,0

Arvustusi veel ei ole
Kirjuta arvustus

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in Eesti (0)

Be the first to review “Anna Lotan Barbados Scalex Natural Exfoliating Gel 40 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29,80 
0
Your Cart (0)
Empty Cart Sinu ostukorv on tühi!

Tundub, et sa ei ole veel ühtegi toodet ostukorvi lisanud.

Vaata tooteid
Vahesumma
Shipping & taxes calculated at checkout.
0,00 €
Vormista tellimus
Powered by Caddy